Even voorstellen: Karlyn van Schijndel

14-09-2020

Per 1 september is Karlyn van Schijndel bij ons begonnen als verkoopmedewerker binnendienst. Zij ondersteunt onze collega’s van het verkoopteam. Karlyn neemt 4.5 jaar ervaring in de verkoop van overheaddeuren in de Franstalige markt mee. Ze gaat de IDD-Parts uitdaging van harte aan! 

Even voorstellen: Karlyn van Schijndel

Meer artikelen

Verkeerslichtsystemen bij laad en lossystemen: onmisbaar voor veiligheid en efficiëntie

15-12-2025

Bij laad- en loslocaties draait alles om veiligheid en duidelijke communicatie. Chauffeurs rijden achteruit naar een dockleveller terwijl medewerkers binnen bezig zijn met het verplaatsen van goederen. In deze omgeving kan één misverstand al leiden tot gevaarlijke situaties. Daarom zijn verkeerslichtsystemen geen luxe maar een essentieel hulpmiddel voor iedere professionele laad en loslocatie.

Bericht bekijken

Nieuw bij IDD-Parts: Hydraulische Units en slimme oplossingen voor onderhoud en veiligheid

27-11-2025

Bericht bekijken

De oplossing voor ratten- en muizenplagen: Magnetische afdichtingen van IDD-Parts

03-07-2025

Onze magnetische afdichtingen voor het afdichten van kieren en openingen zijn snel en gemakkelijk te installeren op industriedeuren, hydraulische laadbruggen en docklevellers.

Bericht bekijken

Wilt u de nieuwsbrief ontvangen?

Door u aan te melden voor de nieuwsbrief blijft u op de hoogte van alle nieuwtjes, aanbiedingen en nieuwe producten.